O nas

Firma LERCO (dawniej RADE-OIL) to polski producent innowacyjnych produktów olejowych, mających zastosowanie w dziale dom i ogród. Marka LERCO to jednocześnie wiodący producent świec, zniczy i wkładów.

Firma istnieje od 2009 roku. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w województwie małopolskim w miejscowości Skawina koło Krakowa. Jesteśmy pierwszym przedsiębiorstwem i nadal jedynym, które wprowadziło na rynek Polski i zagraniczny wkłady olejowe nowej generacji-euro wkłady. Dzięki nowoczesnym technologiom i współczesnym rozwiązaniom produkty LERCO zdobywają coraz większe uznanie na rynku krajowym i zagranicznym.

Solidność i innowacja sprawiają, że jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym. Nasze wzory użytkowe zostały opatentowane w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej, co świadczy o ich innowacyjności i oryginalności.


Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro.swieczka@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 507 133 814.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
LERCO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl